Tlačové správy – archív 2015

Aktuálne
Pozvánka na odbornú prednášku PhDr. Romana Hradeckého pri príležitosti Dňa vojnových veteránov
POTREBUJEME AJ VÁŠ HLAS pre prvú eko záhradu pre zvedavé detičky v Banskej Bystrici

VÝSTAVY
Tlačová správa k výstave FAREBNÉ SVETY SVETOZÁRA STRAČINU II. Pocta Banskobystričanovi
Tlačová správa k výstave OBNOVENÝ PỒVAB MORTUÁRIÍ II.
Tlačová správa z otvorenia fotografickej výstavy „ŽIVOT NA STROME“
Tlačová správa k etnografickej výstave „BÚVAJŽE MI, BÚVAJ … o zvykoch pri narodení …“
Pozvánka na výstavu obrazov Gustáva Virága „MYSTÉRIÁ MOJEJ DUŠE“
Tlačová správa k výstave „DIELO, POCTA A PORTRÉT Ľudovít Štúr v slovenskom výtvarnom umení“
Tlačová správa k výstave „VITAJTE PRINCOVIA!“
Tlačová správa k výstave „ŽIJEM NA STROME A JE MI DOBRE“
Tlačová správa k výstave „DOBRÚ CHUŤ, CTIHODNÍ MEŠŤANIA!“
Tlačová správa k výstave „DEŇ KRIVÝCH ZRKADIEL“
Tlačová správa k výstave „KORENE MESTA POD ZEMOU UKRYTÉ“
Tlačová správa k výstave „VODA JE ŽIVOT“
Tlačová správa k výstave „ETIÓPIA“
Tlačová správa k výstave „ČO JE V NÁS XI.“

ZELENÉ TÓNY

POZVÁNKA NA KONCERT Z CYKLU ZELENÉ TÓNY „Posledný koncert tejto sezóny v Thurzovom dome!“
POZVÁNKA NA KONCERT Z CYKLU ZELENÉ TÓNY „ADÁMEK – DONIGA – STRÁŇAVSKÝ“
POZVÁNKA NA KONCERT Z CYKLU ZELENÉ TÓNY: Na Zelených tónoch sa predstaví „Sisa a sivý holub pre 53 strún“
POZVÁNKA NA KONCERT Z CYKLU ZELENÉ TÓNY „Zelené tóny v znamení horúcich rytmov vášnivého flamenca“

PODUJATIA
Tlačová správa k prezentácii knižnej novinky Jozefa Ďuriančika „ZLATÝ VEK MEDENÉHO MESTA“
Tlačová správa k prezentácii knižnej novinky Jozefa Leikerta „ZLÁSKAVENIE I., II.“
TLAČOVÁ SPRÁVA k podujatiu „Tvorivé popoludnie so Stredoslovenským múzeom v Europa Shopping Centre“
TLAČOVÁ SPRÁVA k podujatiu „NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ 2015“
Tlačová správa k prezentácii knižnej novinky „POSOL HVIEZDNYCH DIAĽAV II. – Fakty a artefakty jedného života“
Tlačová správa k akcii „RÓMEO A JÚLIA na bystrický spôsob“