Projekt rastlinka

Zasaď si svoju rastlinku so Stredoslovenským múzeom

Máš rád prírodu? S radosťou získavaš nové zaujímavé vedomosti a skúsenosti? Zapoj sa do spoločného pestovania rôznych rastliniek pochádzajúcich zo Slovenska v rámci Tvojho jedinečného projektu so Stredoslovenským múzeom. Vyskladaj si vlastnú záhradku, alebo sa zapoj len tak, pre radosť a pomôž zazelenať nielen svoj domov, ale aj svoju školu, či voľnú plochu v okolí. Nechaj sa inšpirovať aromatickou záhradou a aktivitami, ktoré pre teba pripravili pracovníci múzea.
Cieľom novej aktivity je osloviť nielen mladšiu generáciu, ale aj vzdelávacie inštitúcie či seniorské kluby. V zaujímavom a originálnom obale nájdu všetko potrebné na to, aby sa z každého z nich stal úspešný pestovateľ jedlého hrachu, okúzľujucej nevädze, alebo zdravého kôpru, ktoré majú svoj pôvod na Slovensku.

Rastlinky si každý záujemca môže bez problémov zakúpiť v  Matejovom dome a Tihányiovskom kaštieli, alebo objednať na telefónnom čísle 0940 511 547, či online adrese obchod@ssmuzeum.sk. Pre urýchlenie vybavenia Vašej objednávky nám, prosím, zašlite vyplnený formulár, na základe ktorého vytvoríme záväznú objednávku.

(pre objednávku doručovanú poštou alebo kuriérom je potrebné zakúpiť minimálne 6 kusov, ale rozhodne sa to oplatí…).